Progresif gözlük camları her konuda yeteneklidir:

her mesafede yeniden iyi görmenin tadını çıkarın.

ZEISS progresif gözlük camları yakın ve uzak alanlar için optimum görme desteği sunar. Kullanıcı için tam olarak ayarlanmış bu gözlük camları size özel yapılmıştır ve daha fazla kullanıcı rahatlığı, daha hızlı uyum süresi ve her mesafede net görme sağlarlar. 

ZEISS progresif gözlük camları:

benzersiz ve kendine özgü – aynen sizin gibi.

Geniş progresif gözlük camı tasarımları seçenekleri gözlükçünüzün özel görme gereksinimleriniz için optimum hale getirilmiş ve daha önce görülmemiş kalitede bir progresif gözlük yapmasını mümkün kılar. Görme keskinliğinin ölçümü ve gözlük camlarının çerçevenize merkezlenmesi ileri bilgisayar teknolojisi yardımı ile gerçekleşir. Yakın, orta ve uzak alanlarının tümü tek bir cama dâhil edilmiştir ve mesafeler arasında rahat geçişlere sahiptir. Bu gözlük camları yüzünüzün şekli, yaşam tarzınız, işiniz ve görme alışkanlıklarınız için özel olarak tasarlanmıştır. Benzersiz ve kendine özgü – aynen sizin gibi.

Olağanüstü kullanıcı toleransı, hızlı alışma. Optimum görme için.

ZEISS progresif gözlük camlarının üretiminde çok çeşitli faktörler, teknolojiler ve kullanıcı bilgileri kullanılır ve böylece öncekinden çok kısa bir alışma süresi elde edilir. İster progresif gözlük camlarını kullanma konusunda deneyimli ister ilk kez kullanıyor olun, sizin için özel yapılmış bir progresif gözlük yüksek kalitede doğal görme için en iyi tercihtir. 

 

Standart Progresif Gözlük Camları

Kişiye Özel Progresif Gözlük Camları

Standart Progresif Gözlük CamlarıKişiye Özel Progresif Gözlük Camları

Dijital görme. Modern dünya için progresif gözlük camları.

Günümüzde sürekli olarak akıllı telefonlar veya tabletlerimizi kullanıyoruz ama bu dijital cihazlar gözlerimiz için yeni bir zorluk oluşturuyor. ZEISS progresif gözlük camları gündelik yaşamımızdaki bu değişiklikleri dikkate alıp nereye bakarsanız bakın özel olarak optimum hale getirilmiş bir yakın bölge sayesinde hızlı ve rahat odaklamayı mümkün kılar. Bu gözlük camları hem dijital cihazlar hem de kitaplar ve dergiler için idealdir ve rahatsız baş ve vücut pozisyonlarından kaçınmanızı mümkün kılar.

Tekrar oynat

Her model çerçeve için mevcut. Kendi tarzınız, kendi tercihiniz.

Yeni, şık bir gözlük mü almak istiyorsunuz? Mevcut geniş ürün seçenekleri size ilham versin. Sıra dışı gözlük modellerinde dahi (örn. pilot gözlükleri) ZEISS gözlükçünüz yeni progresif gözlük camlarını bir alışma dönemi olmayacak şekilde ve görme alışkanlıklarınızı dikkate alarak ayarlayacaktır. 

 

 

Ultra ince ve süper hafif. Daha hafif, daha fazla kullanıcı rahatlığı.

İster plastik ister mineral camdan yapılmış olsunlar, en ileri teknolojiye sahip üretim yöntemleri yüksek bir numara ve özel görme bozuklukları durumunda dahi olağanüstü ince ve hafif gözlük camlarının üretilmesini mümkün kılmaktadır. Bu hafiflik şampiyonlarını taktığınızı neredeyse fark etmeyeceksiniz.

 

BİLGİ: ZEISS'dan renkli olmayan birçok şeffaf gözlük camı ayrıca yüksek performanslı UV kaplamasına da sahiptir. Gözlük camının kendine özgü özellikleri zararlı güneş ışığını filtreler ve gözlerinize UV ışınlarından kalıcı koruma sağlar.

Çiziklerin ve kirin hiç şansı yok. Her zamankinden daha sağlam.

Yüksek performanslı gözlük camı kaplamaları gözlüğünüzü çizilmeler veya yapışkan kire karşı çok dirençli hale getirir. Bunun faydası: gözlük camlarınız daha uzun süre kirlenmez ve böylece önemli ölçüde daha kolay temizlenirler. En yeni antireflektif kaplama sayesinde daha iyi görün daha iyi görünün. 

 

Sertlik AntirefleTemizleme