İşte daima güvenebileceğiniz bir iş arkadaşı: ZEISS Ofis Gözlük Camları özellikle ofis ve bilgisayar ekranı için en uygun hale getirilmiştir ve böylece ortalama iş gününün gözlerinizi daha az yormasını sağlamaktadır. Bu gözlük camları gözlerinizi yormadan işinize odaklanarak çalışabilmenize yardımcı olmaktadır.

ZEISS Ofis Gözlük Camları.

Bir bakışta her şeyi görün.

İnsanlar genellikle değişikliği 35 yaş veya üzerinde fark ederler: bir bilgisayar ekranında çalışırken ve gözleri hareket ettirirken – yani klavyeden monitöre veya takvimden telefona – gözleriniz aniden daha fazla yorulmaya başlamaktadır. Farklı mesafelerde net görebilmek için, sıklıkla farkında olmadan rahatsız bir pozisyon alırlar, örn. öne doğru eğilerek veya başlarını yükselterek. Olası sonuçlardan bazıları bel ve boyun ağrısı ve ayrıca gözlerde sulanma veya kurumadır. ZEISS Ofis Gözlük Camları bu tür görsel stresi önlemeye yardımcı olmaktadır: işi yaparken özel görme gereksinimlerinize göre özelleştirilmişlerdir, okuma gözlükleri veya progresif gözlük camlarının aksine bir bilgisayar ekranı önünde otururken çalışma sırasında tüm zorunlu mesafeler için en uygun durumdadırlar. 

İşiniz ve gözleriniz için özelleştirilmiştir.

Optimum görmenin tadını çıkarın – üstelik sadece bilgisayarınızda otururken değil.

Ofiste nereye bakarsanız bakın rahat görmenin keyfini çıkarttığınızdan emin olun. ZEISS Ofis Gözlük Camları yakın ve orta bölgeler için büyük bir görme alanı sunar ve işinizdeki gereklilikler açısından son santimetreye kadar uygundur. Bu camlar örneğin siz ile bilgisayar ekranı arasındaki görüntüleme mesafesi, müşteri veya meslektaşa kadar olan mesafe veya kusursuz okuma mesafesi açısından en uygun durumdadır ve gözlerinizin dinlenmesini ve sizin daha rahat bir pozisyonda durmanızı sağlamaktadır. Pozitif etkilerini işten sonra bile fark edeceksiniz.