Dışarıda güneşte, şık UV koruması ve son derece net görme.

Dışarıdaki tüm aktiviteler için tek gözlük camı.

100% UV Koruması

Bu şık aksesuar, UV ışınlarına karşı %100 koruma ve olağanüstü net görme elde etmenizi sağlamak için vazgeçilmezdir. Bunların tümü tek bir gözlük camıyla sağlanabilir. ZEISS güneş gözlüğü camları – güneş gözlükleriniz için en iyi tercih. Gözlük camlarınız ister numaralı olsun ister olmasın, kapsamlı seçeneklerimiz herkes için özelleştirilmiş güneş gözlüğü camlarını sunmaktadır.

ZEISS güneş gözlüğü camları –

şık, çok yönlü ve yüksek performanslı. Dışarıdaki tüm aktiviteler için.

Tüm güneş gözlükleri aynı mıdır? Kesinlikle değildir. Güneş gözlüklerinizi en çok ne zaman kullanırsınız? Alışveriş yaparken? Bir kafede otururken? Belki parkta yürüyüş yaparken? Veya spor yaparken? Veya araba kullanırken? Güneş gözlükleriniz ihtiyaçlarınızı ne kadar iyi karşılıyorsa kullanımları o kadar rahattır. ZEISS'dan hangi dış kullanım gözlük camlarının sizin için en iyisi olduğunu bulmak için testimizi yapın. Seçebileceğiniz üç kategori vardır: Şehir içi Urban, Sürüş için Drive ve hareketliler için Active. 

UVA ve UVB radyasyonunun %100'üne kadarını filtreler. Güneşte yerinizi alın fakat gözlerinize zarar vermeyin.

Tüm ZEISS güneş gözlüğü camı kategorileri – Şehir, Sürüş ve Aktif – UVA ve UVB radyasyonuna karşı %100 koruma özelliğine sahiptir ve gözleriniz için en iyi korumayı sağlar. Dışarıda güneşin altındayken rahat görmenin tadını çıkarın. Gözleriniz size teşekkür edecektir.

İşte bir ipucu: gözleriniz ışığa karşı ne kadar hassas ise güneş gözlüğü camı renginiz o kadar koyu olmalıdır. Parlak renkler ve degrade renkler güneş ışığının az olduğu bulutlu günlerde ideal iken koyu renkler gözlerinizi yoğun güneş ışığında korur. 

Şehir hayatı için güneş gözlüğü camları.

Modern, şık, renkli. Şık görünmekten hoşlananlar için en iyi güneş koruması.

Şehir güneş gözlüğü camı kategorimiz şık insanlar ve tarz sahibi olmak isteyen kişiler için idealdir. Göz alıcı renkler, çekici tasarımlar ve estetik açıdan şık ayna kaplamaları sunarız. UVA ve UVB radyasyonuna karşı %100 korumaya da sahiptirler.

Şehir hayatı için güneş gözlüğü camları.

Sürücüler için ZEISS güneş gözlükleri.

Araba kullanırken parlama hissini azaltın, kontrastı arttırın ve gözlerinizi koruyun.

Yolda olmayı çok seviyorum: ZEISS güneş gözlüğü camları araba kullanmayı seven kişiler ve ayrıca maksimum görme rahatlığı ve güvenliğe önem verenler için idealdir. Gözlük camındaki isteğe bağlı polarizasyon filtresi trafikte parlama hissini (örneğin parlak güneş ışığında veya yol ıslakken) azaltır. Skypol® veya Skylet® gibi özel renkler kontrast algılamayı arttırır. Ayrıca rüzgârdan korumak için yüzünüzün etrafını saran bombeli gözlük camları vardır ve bunlar açık yolda üstü açık bir arabada kullanmak için idealdir. UVA ve UVB radyasyonuna karşı %100 korumaya da sahiptirler.  

Sürücüler için ZEISS güneş gözlükleri.

Sürüş için güneş gözlüğü çözümlerimizi diğerlerinden ayıran nedir?
 

 • Islak bir yolda güneş ışığı veya yansımalardan rahatsız edici parlama bir polarizasyon filtresi sayesinde en aza indirildiğinden yolu olağanüstü net görürsünüz ... 
 • Araba kullanırken sürüş için gözlük camı uygunluğunu azaltmayan, en iyi görme için kontrast arttırıcı bir renk: ZEISS Skypol ve ZEISS Skylet ...
 • Üstü açık arabanızla gezerken rüzgâra karşı etkin koruma. ZEISS güneş gözlüğü camları yüzün etrafını saran bombeli gözlük camları olarak da üretilebilir. Gözlük camının kenar kalınlıkları özel olarak optimize edilir ... 
 • ZEISS DriveSafe gözlük camlarıyla araba kullanırken daha fazla güvenliğin tadını çıkarın. Bunlar ayrıca araba kullanırken daha iyi kontrast algılama için özel bir renk ve polarizasyon filtresiyle sağlanır ...

Sürüş tipi için önerimiz:


Sürüş için güneş gözlüğü camlarının konforlu olması ve size güven vermesi gerekir. Geleneksel renklere (mavi, gri ve yeşil) sahip kontrast arttırıcı gözlük camları önerilir çünkü sürüş için tüm renkler uygun değildir. 

 

 • Işık yoğunluğu: orta ile yüksek arasında  
 • önerilen filtre kategorisi: 2-3  
 • ışık emilimi: %57-92 
   
   

 

Sporu seven herkes için güneş gözlüğü camları.

Tam yaşam tarzınıza göre uyarlanmış. Gözlük camının kenarlarına kadar son derece net görmenin tadını çıkarın.

İster kayak yapmayı, ister bisiklete binmeyi, ister bahçenizde çalışmayı sevin ZEISS güneş gözlüğü camları aktif bir yaşam tarzına sahip kişiler için ideal tercihtir. Bu gözlük camları isteğe bağlı yeşil, kırmızı, yoğun mavi veya gümüş ayna kaplamasıyla en sevdiğiniz hobi veya spora uyacak şekilde özelleştirilmiştir. Ayrıca sportif, dayanıklı ve şıktırlar – olağanüstü rahattırlar: ayna kaplama, gözlük camlarının arka yüzeyinde rahatsız edici yansımaları önler. Ayrıca yüzün etrafını saran bombeli gözlük camları olarak üretilebilir. UVA ve UVB radyasyonuna karşı %100 korumaya da sahiptirler.

Sporu seven herkes için güneş gözlüğü camları.

Aktif yaşam tarzları olan kişiler için güneş gözlüğü çözümlerimizi diğerlerinden ayıran nedir?
 

 • Güneş, rüzgâr ve daha fazlasına karşı tam kapsamlı koruma: yüzün etrafını saran bombeli ZEISS güneş gözlüğü camları olan spor gözlükler reçeteniz yüksek bile olsa en uygun kenar kalınlıklarına sahiptir .
 • Karada ve suda en iyi görmenin tadını çıkarın. Su sporu sevenler için olmazsa olmaz: örneğin yelkenliyle gezerken, sörf yaparken ve hatta ıslak yollarda araba kullanırken hoş olmayan parlama ve yansıyan güneş ışığını en aza indirmek üzere polarize filtreli güneş gözlüğü camları ..
 • Renk ve ton – gereksiniminiz için kusursuz şekilde hazırlanmış. Hangi renk hangi havada en iyi kontrastı sağlar? Sarı renkli gözlük camları atletik performansınızı nasıl arttırabilir? Çok parlak güneş ışığında dahi her gereksiniminizi karşılayacak en uygun renk yoğunluğu ile en sevdiğiniz rengi seçin 
 • Gerektiğinde performans. Kar sporları için güneş gözlükleri arasında yüksek performans gösterenler: ZEISS kayak gözlükleri ... 

Aktif tip için önerimiz:


Farklı ışık koşulları sizi zorlar ve gözlüklerinizin dışarıda geçirdiğiniz zamanın tadını sonuna kadar çıkarabilmeniz için 'pistleri en iyi şekilde görebilmeye' yardımcı olması gerekir.